Promocja - Podzespoły główne (15 Maja/30 Września 2019)

ZALETY CZĘŚCI REMAN - KORZYŚCI WYNIKAJĄCE 
Z ZASTOSOWANIA CZĘŚCI IVECO REMAN.

Wydłużony czas eksploatacji.

Przywróć pojazd szybciej do pracy dzięki zestawom gotowym do montażu. Nie ma potrzeby marnowania czasu ani zasobów ludzkich na skomplikowane przebudowy wynikające z nieprzewidywanych problemów.

Niezawodność. Nie odpowiedzialność.

Kiedy pracuje się pod presją czasu, awarie nie mogą mieć miejsca. Części IVECO Reman są budowane specjalnie z myślą o pojazdach IVECO, co minimalizuje ryzyko i poprawia niezawodność mechaniczną.

Ochrona gwarancyjna.

Części IVECO Reman objęte są gwarancją równorzędną gwarancji dla części nowych (lub nawet lepszą), a zatem właściciele mają taką samą – o ile nie lepszą - ochronę jak w przypadku części zamiennych OEM. Szczegółowe Informacje na temat procedur i ochrony gwarancyjnej można znaleźć w sekcji dotyczącej gwarancji w Podręczniku Użytkownika Reman.

Dobre jak nowe – a nawet lepsze.

O ile to możliwe, rdzeń jest poddawany obróbce i dostosowywany do najnowszych obowiązujących specyfikacji. Dzięki temu produkt jest tak dobry jak nowy – a nawet lepszy.

Model obniżonego całkowitego kosztu utrzymania.

Całkowity koszt utrzymania Jest obniżany w stosunku do wszystkich eksploatacyjnych elementów pojazdu.

Gwarancja jakości technicznej.

Części IVECO Reman są budowane przez techników, którzy wykonują setki tego typu produktów w skali roku, a nie tylko od czasu do czasu.

Promo image
Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twojej firmy!

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), jak przedstawiono w sekcji 2 (iii) Informacji o polityce prywatności

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym Iveco Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o polityce prywatności


* rekomendowana cena detaliczna dla modelu Daily MY 2012 za przegląd M1. Zapytaj swojego dealera IVECO o szczegóły.