PRZYGOTUJ FIRMĘ NA NOWE PRZEPISY! 

Pracujesz w branży komunalnej?
Czy wiesz, że od 1 stycznia 2020 r. w gminach powyżej 50 000 mieszkańców 10% pojazdów użytkowych realizujących działania komunalne powinno być zasilane energią elektryczną lub gazem ziemnym? Sprawdź ofertę IVECO dedykowaną dla Twojej firmy i dowiedz się, jak dzięki pojazdom IVECO zasilanym CNG możesz spełnić wymogi ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

Śmieciarka CNG od 2199* EUR miesięcznie!

Ze śmieciarką IVECO CNG spełnisz wymogi ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, zaskoczysz mieszkańców cichą pracą i zyskasz dostęp nawet do strefy niskoemisyjnego transportu**.

100%
efektywności
możliwość instalacji 11 zbiorników CNG pozwalających zatankować około 190 kg gazu ziemnego  
Moc 330 KM - wytrzymała skrzynia Allison - cichsza praca silnika
100%
korzyści
100%
eco
99% mniej PM - 95% mniej CO2 z Biometanem - 90% mniej NO2

*IVECO CNG spełnia warunki nowelizacji Ustawy o elektromobilności podpisanej przez Prezydenta RP w dniu 12.12.2018 (dotyczącej wykorzystania pojazdów gazowych przy wykonywaniu zadań publicznych - min. 10 procent floty). Skorzystaj z pożyczki IVECO CAPITAL lub korzystnej oferty najmu!

** Więcej informacji na temat dodatkowego wsparcia finansowego otrzymasz u przedstawiciela handlowego IVECO. Wypełnij formularz i już dziś dowiedz się jak Twoja firma może zaoszczędzić dzięki finansowaniu IVECO Capital.